bilety-lotnicze.Boliwia.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Boliwia.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Santa Cruz
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Santa Cruz
Lotnisko Santa Cruz Viru Viru / Santa Cruz Viru Viru International Airport
Międzynarodowy Port Lotniczy Viru Viru jest największym boliwijskim lotniskiem. Jest on bardziej eksploatowany niż lotnisko w stolicy, La Paz, ze względu na swe dogodne położenie – jedynie niewiele ponad 370 m n.p.m. Do lotniska w La Paz o wiele trudniej się dostać, ze względu na usytuowanie na wysokości ponad 4000 m n.p.m. Viru Viru leży 17 km na północ od centrum miasta. Obsługuje loty do Ameryki Południowej i Północnej a także do Europy. Posiada 1 terminal.
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty z Polski do Santa Cruz nie są dostępne. Najlepiej wybrać lot z przesiadką w Madrycie.
Dogodne lotniska przesiadkowe w Europie:Jedyne połączenie lotnicze do Santa Cruz oferuje: Madryt.
Lokalna siatka połączeń:Santa Cruz może służyć jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących po Ameryce Południowej i Środkowej – połączenia lotnicze z takimi miastami jak: Buenos Aires (Ezeiza), Caracas, La Paz, Cusco, São Paulo (Guarulhos), Lima, Asunción, Panama City, Bogotá, Santiago de Chile, Hawana, Montevideo,
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Linie obsługujące najwięcej połączeń z lotniska: Aerosur;
Pozostałe linie lotnicze: Aerolíneas Argentinas, Aerocon, Amaszonas, American Airlines, Copa Airlines, Avianca, Regional Paraguay, Gol Transportes Aéreos, LAN Airlines, LAN Perú, TACA, TACA Peru, TAM, TAM - Transporte Aéreo, Cubana de Aviacion, Pluna, Sky Airline;
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Należy podążać cały czas za znakami kierując się na północ. Lotnisko jest oddalone od centrum miasta 17 km.
Taxi: Taksówki dostępne przed lotniskiem. Nr telefonu: 3852909.
Autobus: Między lotniskiem a centrum miasta kursują busy.
państwa w TravelOne.pl